Ar jau nusprendei ką ir kur studijuosi?

Pagrindinis Graičiūno aukštosios vadybos mokyklos tikslas – parengti konkurentabilų vadybos, apskaitos, verslo, logistikos, turizmo ar teisės srities specialistą, taikant studijų programas orientuotas į praktinių įgūdžių formavimą, teisės, apskaitos, turizmo, logistikos ir verslo vadybos sričių kompetencijų ugdymą.

Studentų priėmimas Graičiūno aukštojoje vadybos mokykloje 2017 m. vyksta Kaune ir Vilniuje į šias studijų programas nuolatine (3 metai) ir ištęstine (4 metai) studijų forma:

Turizmas – viena sparčiausiai besivystančių ūkio šakų pasaulyje.
Baltijos jūros regiono strateginės plėtros uždaviniuose turizmo verslo vystymas Lietuvoje numatytas tarp keleto svarbiausių mūsų šalies strateginės plėtros prioritetų.

TURIZMO IR SVETINGUMO PROGRAMA SKIRTA tiems, kuriuos traukia galimybė organizuoti ir rengti turistines keliones, vadovauti joms, bendrauti su klientais, operatyviai spręsti organizacinius klausimus, administruoti kelionių operatorių ir agentūrų veiklą.

Produktų ar paslaugų gausos ir didėjančio konkurencingumo sąlygomis tinkamas marketingas – būtina verslo sėkmės sąlyga. Verslo pasauliui tai iššūkis. Aukštos kompetencijos marketingo ir pardavimų vadybininkai, labiau nei bet kada, yra tarp paklausiausių ir geriausiai apmokamų specialistų.

MARKETINGO IR PARDAVIMŲ VADYBOS PROGRAMA SKIRTA rengti marketingo vadybos specialistus, gebančius tirti rinką, naujų prekių įvedimo į rinką planus, nustatyti prekių kainas, organizuoti prekių paskirstymą ir rėmimą bei rengti marketingo ir pardavimo planus.

Išskirtinė Lietuvos geografinė padėtis Europos žemėlapyje ir Vyriausybės prioritetinis dėmesys šios ūkio šakos plėtrai; vis daugiau pastangų įmonėse unikalios logistikos sistemos kūrimui ar esamos vystymui.

LOGISTIKOS VERSLO VADYBOS PROGRAMA SKIRTA rengti aukštos kvalifikacijos logistikos vadybininkus, gebančius įkurti verslo įmonę, atlikti rinkos tyrimus, pažinti vadybos sistemą ir metodiką, valdyti prekių srauto, pirkimo, pervežimų, sandėliavimo ir pardavimo veiklas įmonėje, organizuoti personalo darbą, kontroliuoti verslo būklę.

Studentai turi galimybę vykti akademinių stažuočių į Europos aukštąsias mokyklas ir atlikti praktiką Europos įmonėse.

Absolventams, sėkmingai baigusiems studijas suteikiamas profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Daugiau informacijos: https://avm.lt/aukstojo-mokslo-studijos/registracija-ir-priemimas/